Hakkımızda

Firma Profili, Farkımız ve Teknolojimiz, Güvenlik anlayışımız ve sahip olduğumuz Ruhsatlarımız, Markalarımız

Firma Profili

A

TEŞLEYİCİ Havai Fişek Lazer Gösteri ve Organizasyon; Yeni yıl kutlamaları, doğum günü kutlamaları, yıl dönümleri, çeşitli sürpriz partiler, düğün organizasyonu, şenlik etkinlikleri, büyük açılışlar, kokteyller, törenler, bayram kutlamaları, spor müsabakaları, stadyum ve kapalı alan gösterilerinde, sempozyum, fuar, karnaval, tatil beldelerinde turistik geceler, promosyonlar, şirket bayilerinin gece ve toplantılarında, kongrelerde, televizyon programları, sünnet düğünleri, belediye Kültür Sanat etkinlikleri, üniversitelerin bahar şenlikleri, ödül törenleri ve kutlama etkinlik organizasyonu ile birlikte uluslararası firmaların dünya çapındaki açılış kutlamaları dahil tüm Türkiye ve Dünyada çapında yüksek teknoloji ekipmanları kullanarak Havai fişek Lazer, Işık ve Multimedya gösterileri ile hizmet veren Türkiye’nin en profesyonel yeni nesil gösteri ekibidir.
 • Memnuniyet

  Mutlak temennimiz %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
 • Kalite

  Kalite olmazsa olmaz prensiplerimizin başında gelmektedir. Daima ve mutlaka gösterilerimizde ithal 1. sınıf ürünler kullanırız.
 • Tecrübe

  Gerek yurt içi gerekse yurtdışında edindiğimiz eşsiz tecrübeler ile sektörde lider konumdayız.
 • Teknoloji

  Tüm gösterilerimizde yüksek teknolojili ekipmanlar kullanılır. Teknoloji ithal eden değil üreten firmayız.
 • Zamanlama

  Gösterilerimizi mükemmel zamanlama ve eşsiz kombinasyonlar ile gerçekleştiririz.

1

Satın Alma ve Satma – Proteknik Madde Satın Alma ve Satma İzin Belgesi. Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilmektedir.

2

Havai fişek Kullanma – Proteknik Madde Satın Alma ve Kullanma İzin Belgesi. Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilmektedir.

3

Güvenlik Belgesi – Patlayıcı Madde Nakliye Güvenlik Belgesi. Bakanlar Kurulunun 14/08/1987 tarih – 87/12028 sayılı tüzüğüne istinaden İçişleri Bakanlığı tarafından verilmektedir.

4

Yeterlilik – A sınıfı Ateşleyici Yeterlilik belgesi, uygulama yapacak operatörün sahip olması gereken belgedir.İçişleri Bakanlığı tarafından verilmektedir.

5

Zorunlu Sigortalar – Tehlikeli madde (havai fişek) sınıfı patlayıcı madde taşıma zorunlu sorumluluk poliçesi. Özel sigorta şirketleri tarafından verilmektedir.

6

Sorumluluk Sigortası – Üçüncü kişilere verilebilecek maddi sorumluluk sigortası kapsamındadır. Özel sigortadır, zorunlu olmayıp isteğe bağlıdır.

Uyarı:

Korsan firmalara dikkat !

İ

çişleri Bakanlığı Emniyet Genel müdürlüğüne kayıtlı firmamız faaliyeti konusunda gerekli tüm belgelere sahiptir. Proteknik sınıfı patlayıcı madde satın alma ve satma ruhsatı, patlayıcı madde güvenlik belgesi, A sınıfı Ateşleyici yeterlilik belgeleri, 3.kişilere maddi sorumluluk poliçesi sahip olduğumuz belgelerdir.
Son yıllarda ortaya çıkan Korsan firmalar can ve mal güvenliğinizi tehdit etmektedirler. Ruhsatsız, ehliyetsiz ve sorumluluk sigortası olmayan bu firmalar para kazanma hırsını, bir avuç patlayıcı maddenin nelere yol açabileceğinden öncelikli ilke edinmişlerdir. Siz değerli müşterilerimizin, telafisi mümkün olmayan en değerli gününüzün sorumluluğunu teslim edeceğiniz firmalardan firmamızın sahip olduğu belgeleri ibraz etmelerini istemeyi önemle rica eder, çalışacağınız firmayı bu kriterlere göre belirlemenizi ve özellikle yetki belgelerini ibraz etmeyen firmalardan uzak durmanızı öneririz.

Markalarımız

P

YRODIGY Firmamızın konusunda uzmanlaştığı, satışını yaptığı ve profesyonel gösteri amaçlı kullandığı başlıca ürünler arasında; 1.3G ve 1.4G uluslar arası güvenlik kodlu Profesyonel Gösteri topları, gösteri bataryaları ,roma kandilleri, patlayıcı içerikli özel efektler ve bunların ateşleme sistemleri, fırlatma rampaları ve kasaları ile amatör kullanım amaçlı renkli meşale, ateş şelale, iç mekan dış mekan sahne volkanları, konfetiler, maytap çeşitleri, torpil, kız kaçıran, mantar gibi oyun ve eğlence amaçlı proteknik sınıfı ürünler, kapalı ve açık alanlar için çeşitli çıkış güçlerine sahip lazer sistem ve ekipmanları bulunmaktadır.

Teknolojimiz

P

YRODIGY Ateşleyici mühendislerinin ürettiği hızlı (250.000 bps), güvenilir (128 bit AES Encryption) bilgisayar kontrollü kablosuz Ateşleme sistemidir. Profesyonel havai fişek gösterilerinde kullanılan bilgisayar destekli ateşleme sistem ve ekipmanların tamamını %100 yerli imal etmektedir. Bünyemizde üretimimiz yüksek teknoloji Pyrodigy isimli kablosuz ateşleme sistemi ile havai fişeğin sanatı tabir edilen müzik ile eşzamanlı gösteriler yapılmasına olanak tanımaktadır. Ateşleyici, mühendisleri tarafından tasarlanan lazer trace programları ile lazer sistemleri alanında uzmanlaşmışlardır. Pyrodigy hakkında daha fazla bilgi için lütfen irtibat kurunuz.

K

alite. Gösterilerimizde özenle seçilmiş 1. sınıf Amatör ve Profesyonel Gösteri ürünleri kullanılmaktadır.

K

oreografi.3D lazer ve projeksiyon sistemleri ile gösteri tasarlayabilecek bilgi birikimi mevcuttur.

Y

azılımlar. Firmamız Dünyanın en gelişmiş Lazer sistemi kontrol yazılımları Kullanmaktadır.

D

onanımlar. Ateşleme sistemleri, Lazer ve Projeksiyon kontrol üniteleri bünyemizde mevcuttur.

Patlayıcı Madde Deposu

H

avai fişek sınıfı Patlayıcı Maddelerin Depolandığı 100 Tonluk Yerüstü Patlayıcı Madde Deposu. Proteknik Sınıfı Patlayıcı Madde Depolama Hizmetleri
Patlayıcı Madde Deposu
Patlayıcı Madde Deposu
Patlayıcı Madde Deposu
Patlayıcı Madde Deposu
Ateşleyici
ATEŞLEYİCİ; Profesyonelliği, kaliteyi, en yeni teknolojiyi kullanmayı ve en önemlisi güvenliği ön planda tutmayı ilke edinmiş havai fişek, lazer ve multimedya gösteriler alanında uzmanlaşmış en yeni nesil gösteri ekibidir. Firmamızın öncelikli ilkesi gösterilerinde insan sağlığını tehlikeye atmamak, kontrollü gösteriler gerçekleştirmektir. ATEŞLEYİCİ ekibi bu sektörün ne kadar tehlikeli, hata affetmez ve asla kahramanlık kabul etmez bir iş olduğunu sürekli yapmış olduğu denemelerle taşıdığı riski anlama ve bir avuç patlayıcı tozunun insanlara ne kadar zarar verebileceğini bilme lüksüne sahip kişilerdir. 2004 yılında faaliyetine başlamış olan firmamız yurt içi ve dışında sayısız gösterilere imza atmıştır.
info (*) atesleyici.com.tr
(+90) 216 575 6119

Sosyal Medya:

En yeni, güncel video, resim görsellerimiz ve çalışmalarımızı bulabileceğiniz bağlantılarımız;